Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ostrzeszów

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 100 000 zł416 m² 2 644,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż kamienica mieszkalno-usługowa, z mieszkaniami, lokalami i poddaszem do adaptacji, w samym centrum Ostrzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

434 000 zł61,70 m² 7 034,04 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Ostrzeszów Mieszkanie na sprzedaż gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,7 m2 , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Plac Borek

Ostrzeszów,wielkopolskie

2 900 000 zł596 m² 4 865,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Plac Borek 8, ostrzeszów Zapraszamy do zakupu wielofunkcyjnego obiektu w ścisłym centrum Ostrzeszowa, tuż obok Galerii Handlowej. Nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ostrzeszów,wielkopolskie

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,3m2, zlokalizowane w miejscowości Ostrzeszów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy, w ścisłym centrum miasta i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

83 839 zł1 421 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1421m2, położoną w miejscowości Ostrzeszów Pustkowie, 5 minut drogi od centrum miasta. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Grabowska

Ostrzeszów,wielkopolskie

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 200m2, w wyjątkowym budynku mieszkalnym wzniesionym na początku XX wieku, murowanym, z cegły z kamiennym detalem architektonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Prezentuję Państwu mieszkanie w Ostrzeszowie o powierzchni 73m2, przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu w dobrej lokalizacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Norweska

Ostrzeszów,wielkopolskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Ostrzeszów, w bardzo dobrej lokalizacji, na działce o powierzchni 835m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

344 582 zł57,44 m² 5 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania w centrum Ostrzeszowa! Oferujemy Państwu mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie. Lokale położone są na pierwszym piętrze budynku. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Młyńska

Ostrzeszów,wielkopolskie

690 000 zł143,90 m² 4 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 225 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni około 144m2 położony na pięknej działce o powierzchni 2225 m2. Nieruchomość posiada bardzo dobrą lokalizację, blisko centrum miasta oraz dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Ostrzeszów,wielkopolskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w ścisłym centrum Ostrzeszowa na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje część.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 000 000 zł480 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostrzeszów Rynek- centrum-kamienica-inwestycja!-do Wrocławia 88 km. Na sprzedaż imponująca kamienica położona w Ostrzeszowie w rynku , w samym centrum miasta. Ta elegancka nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

499 000 zł196,90 m² 2 534,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:164 m²

Posiadamy w sprzedaży kamienicę z pięcioma lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni całkowitej 271,40 m2, a użytkowej 196,90 m2 z przynależnymi do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

690 000 zł217,70 m² 3 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny w Ostrzeszowie o powierzchni 217 m , zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy. Dom składa się z 6 pokoi, dwóch łazienek (góra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

24,04 zł/m²104 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy/usługowo-handlowy o pow. łącznej 104,79 m2 usytuowany na parterze budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,70 m² 6 077,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Ostrzeszów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym i składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

24,21 zł/m²57 m² 1 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy o łącznej pow. 57,48 m2 usytuowany na I piętrze budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Chmielna

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 100 000 zł416 m² 2 644,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł4 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno - budowlana Rojów k/ostrzeszowa kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjno - budowlaną w miejscowości rojów k/ostrzeszowa. Nieruchomość położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

2 970 000 zł841,80 m² 3 528,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:535 m²

Budynek restauracyjno-hotelowy gotowy do działalności Prezentujemy Państwu na sprzedaż obiekt restauracyjno-hotelowy stanowiący rentowną i sprawdzoną inwestycję, zlokalizowaną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

172 000 zł2 457 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, okolice Niedźwiedzia, pod zabudowę mieszkaniową, pow 2457 m2. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2457 m2 położona w urokliwej miejscowości w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

5 286 400 zł15 104 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy dk 11 - 1,51ha, teren usługowy, świetna ekspozycja kwadrat prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5104ha , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

2 580 000 zł394 m² 6 548,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 536 m²

Tradycja i nowoczesność w idealnej harmonii Wyjątkowy dom z bali na ogromnej działce | blisko Ostrzeszowa gm. Ostrzeszów | 313 m | działka 6536 m | dom całoroczny lub letnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jana Kazimierza

Ostrzeszów,wielkopolskie

770 000 zł198 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o łącznej powierzchni 198 m , położony na ogrodzonej, zadbanej działce o powierzchni 680 m . Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zamkowe

Ostrzeszów,wielkopolskie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku, w miejscowości Ostrzeszów. Nieruchomość posiada powierzchnię 52m2 oraz przynależną do niej piwnicę i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! atuty : lokalizacja Dom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

320 000 zł1 769 m² 180,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przy drodze krajowej nr 11- ostrzeszów Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Ostrzeszowie przy drodze krajowej nr 11 zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

24,07 zł/m²81 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy o łącznej pow. 81,39 m2 usytuowany na I piętrze budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 750 000 zł507 m² 3 451,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 518 m²

Kwadrat prezentuje Państwu nieruchomość przystosowaną obecnie jako sala do organizacji imprez okolicznościowych. Budynek położony na pięknej działce przy lesie o powierzchni 0,3518 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana III Sobieskiego

Ostrzeszów,wielkopolskie

780 000 zł216 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bezpośrednio przestronny dom po termomodernizacji z biurem/usługą z oddzielnym wejściem. Sprzedam bezpośrednio przestronny i słoneczny dom o powierzchni 216 m . Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 250 000 zł188 m² 6 663,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Rezerwacja! / prowizja 0%! / dom parterowy / wysoki standard / garaż na 2 auta! Dom w rezerwacji! Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 187,60m2, użytkowa 156,60m. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

339 000 zł37 m² 9 064,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane w Ostrzeszowie przy ulicy Kwiatowej. Lokal posiada odrębną własność i znajduje się na 2 pietrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

760 000 zł202 m² 3 762,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnej części Ostrzeszowa. Budynek mieszkalny , wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Zamkowym, 3 pokojeo pow. 57 m2 + balkon. W bliskiej odległości od galerii Plaza, sklepów osiedlowych, biedronki, przychodni, szkoły podstawowej i średniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

290 000 zł78 m² 3 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja Prezentuję Państwu dwa niezależne mieszkania: 1. Kawalerka* 40m2 z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych pokoi. W pomieszczeniu wykonano remont: wymienione drzwi łazienkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

282 947 zł34 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania w centrum kępna! kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy Alejach Marcinkowskiego , w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

13 000 000 zł11 015 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Agent prowadzący: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleku budynków biurowo-magazynowych na sprzedaż w miejscowości Ostrzeszów. Na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

562 000 zł102 m² 5 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja na osiedle domków o powierzchni 102 m2 dom z działką 400 m2. Każdy z domów posiada trzy wygodne sypialnie, salon łączony z jadalnią oraz dwie łazienki. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 299 000 zł188 m² 6 924,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej (z garażem) 187,6m2 (użytkowa 107m2). Dom położony w Ostrzeszowie, w cichej i spokojnej okolicy na działce 633m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

319 000 zł50 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie - Ostrzeszów! Oferujemy Państwu przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na kameralnym osiedlu przy Alei Wolności w Ostrzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaworowa

Ostrzeszów,wielkopolskie

650 000 zł103 m² 6 310,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Kameralne osiedle domów w Ostrzeszowie - zamieszkaj pod samym lasem! Wyobraź sobie poranki z widokiem na drzewa, zapach świeżego powietrza i śpiew ptaków zamiast ulicznego hałasu. Tak.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij